Black Friday so zľavami až -50%? To si nesmiete nechať ujsť!2 min čítania

Dlhoočakávaný Black Friday je tu! Už ste sa nevedeli dočkať? Máme pre Vás skvelú správu! Medzi zľavnenými modelmi nájdete značky ako Maybach, Cazal, Fendi, Dior, či Gucci, ale aj mnoho iných…

Exkluzívne modely Cazal

Ak ste už dlhšie rozmýšľali, či si zadovážiť niektorý z modelov preslávenej značky Cazal, teraz je ten správny čas! V Black Friday ich nájdete za skvelé ceny, v zľavách až -30%. Okrem iných si túto značku obľúbil aj Rytmus. Vo svojej zbierke má už niekoľko desiatok týchto modelov.

Model Cazal 665 si obľúbil aj Rytmus

Luxusné okuliare Maybach

Novinkou, aká tu ešte nebola sú -50% zľavy na vybrané modely značky Maybach! Nemusíme Vám pripomínať, že ide o jednu z najluxusnejších značiek nielen medzi okuliarmi, preto máte počas akcie Black Friday jedinečnú možnosť spraviť si radosť niektorým z jej modelov. Veď kedy, keď nie teraz? 🙂

Model Maybach The Horizon II nájdete v jedinečnej zľave -50%!

Obľúbené štýlovky Gucci

Pre veľký úspech sme pre Vás opäť zaradili modely Gucci do ďalšej akcie, tentokrát do Black Friday. Aj teraz môžete nakúpiť v skvelých zľavách! Neváhajte, Váš obľúbený model sa v akcii nemusí ohriať dlho, keďže je časovo limitovaná.

Absolútnym hitom sezóny je model Gucci GG0053S

Bestsellery Fendi, Dior, Jimmy Choo…

A nesmú chýbať ani značky ako Dior, Jimmy Choo a Fendi! Teraz dokonca v -40% zľavách! V ponuke nájdete obľúbené bestsellery ale aj čerstvé novinky. Ešte stále váhate? Už nemusíte. Najvýhodnejšie ceny nájdete v Black Friday!

Zľavy platia v predajniach aj na eshope

Urobte radosť sebe alebo svojim blízkym luxusnými okuliarmi v špeciálnych zľavách! Akcia platí v predajni v Bratislave (Eurovea), v predajni v Prahe (OC Chodov) a na eshope. Tešíme sa na Vašu návštevu!