Jeseň je tu! Privítajte ju novými, štýlovými okuliarmi v skvelých zľavách2 min čítania

Jeseň je v plnom prúde a s ňou aj prebiehajúca akcia na všetky modely značiek Fendi, Dior a Jimmy Choo. Teraz ich u nás nájdete v 30%-nej zľave!

Ak ste už dlhšie rozmýšľali nad kúpou luxusných okuliarov niektorej z uvedených značiek, teraz je ten správny čas! Inšpirovať sa môžete aj bestsellermi, ktoré sme pre Vás vybrali:

Modely značky Fendi si obľúbili aj celebrity ako Olivia Palermo, Rita Ora, Jennifer Lopez, či sestry Bella a Gigi Hadid, ktoré sa dokonca stali jej tvárami.

Ako to už vyplýva zo samotného názvu tohto modelu, DIORHIT je hitom medzi okuliarmi tejto značky a môžeme ho označiť za jeden z TOP bestsellerov vôbec. Je dostupný vo viacerých farbách a svojim jedinečným tvarom pristane naozaj každej tvári.

Svojim tvarom a dokonalou kombináciou vzorov a farieb si získal srdcia mnohých zákazníčok aj model Jimmy Choo ANDIE/S! Veď posúďte sami…

Model Fendi FF M0039/G/S je už na prvý pohľad iný. Pre niekoho zvláštny, možno extravagantný. Pre mnohých milovníkov tejto značky je však natoľko originálny, že sa z neho stal absolútny bestseller! Ide dokonca o unisex model, takže je rovnako vhodný pre dámy ako i pánov.

Značka Jimmy Choo myslí aj na svojich pánskych zákazníkov. Vytvorila pre nich ľahučký a štýlový model KEVIN/S, dostupný hneď v niekoľkých farbách.

Akcia sa vzťahuje aj na všetky pánske a dámske dioptrické modely značiek Fendi, Dior a Jimmy Choo.