Navštívte novú predajňu DUOS v bratislavskej Eurovei1 min čítania

DUOS je luxusná očná optika, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už od roku 1999. Po takmer 20-ročnom úspešnom fungovaní sa majitelia rozhodli pre ďalší významný krok. Začiatkom decembra otvorili novú predajňu DUOS v bratislavskej Eurovei.

Úspech značky DUOS tkvie v širokej ponuke kvalitných značkových slnečných a dioptrických okuliarov a vo výnimočnom zákazníckom servise. Vďaka tomu sú predajne v Bratislave i Prahe často navštevované rôznymi českými a slovenskými celebritami.

 

 

Otvorenie novej predajne DUOS

Nová predajňa bola otvorená začiatkom decembra. Ide o rozšírenie pôvodnej predajne, ktorá je rozdelená do dvoch častí. Jedna je zameraná na predaj luxusnej línie (značky ako Maybach, DITA, Thom Browne, Cazal, Cartier a Chrome Hearts) a druhá je zas orientovaná na fashion líniu (Ray-Ban, Jimmy Choo, Moschino, Hugo Boss, Dior, Fendi, Gucci, Prada, etc.)

Vďaka rozšíreniu predajne si budú môcť zákazníci pozrieť a vyskúšať viac modelov slnečných a dioptrických okuliarov. Novinkou sú dokonca lyžiarske okuliare.

Ak máte teda cestu okolo, určite sa u nás zastavte. Veľmi radi vám poradíme s výberom vašich vysnených okuliarov. Navyše ponúkame všetkým našim zákazníkom vyšetrenie zraku pod dohľadom profesionálneho optometristu s viac ako 15 ročnou praxou.