Tieto top luxusné značky okuliarov nájdete len v DUOS-e4 min čítania

Fashion odvetvie sa neuveriteľne rýchlo mení a trendy prichádzajú a odchádzajú. Kto má však jedinečný štýl, bude vždy trendy. Vďaka týmto značkovým okuliarom budete zaručene žiariť ako hviezda pri každej príležitosti, pretože ponúkajú iba kvalitné, unikátne a luxusné dizajnérske kúsky.

 

Maybach

Tieto luxusné okuliare sa vyrábajú z vzácnych a drahých materiálov v Nemecku. Okuliare MAYBACH predstavujú vrchol luxusu, ktorí oceňujú zákazníci po celom svete už niekoľko desiatok rokov.

Okuliare sú starostlivo vyrobené z vzácnych materiálov, ako je napríklad prírodný byvolí roh,  jemné drevo, koža, titán, 18-karátové zlato a diamanty. S cieľom zabezpečiť maximálnu ochranu vašich očí sa pri výrobe používajú špičkové sklá značky Carl Zeiss.

MAYBACH THE BOSS I Z22

Každý prvok okuliarov značky Maybach je starostlivo vybraný. Výrobcovia kvalitu materiálov neustále prehodnocujú, aby bol každý zákazník nadmieru spokojný. Niektoré edície okuliarov sú tak vzácne, že sa predávajú svetovo iba v obmedzených množstvách.

 

DITA

Zoznámte sa so značkou DITA, ktorá je na trhu už viac ako 20 rokov. Pre samotných zakladateľov bolo nesmierne ťažké spočítať, koľko času trvalo tímu DITA vytvoriť tieto unikátne luxusné okuliare. Ak sa však rozhodnete pre túto svetovo uznávanú značku, určite oceníte precíznu prácu a kvalitu už od prvého okamihu.

Vďaka precíznej výrobe, dlhodobej skúsenosti a kvalitným materiálom považujú iné dizajnérske spoločnosti značku DITA za referenciu, ktorou sa posudzujú ostatné luxusné značky okuliarov.

DITA NIGHTBIRD ONE 02

Luxusné slnečné okuliare DITA majú unikátne a nezabudnuteľné tvary. Značku DITA obľubuje veľké množstvo módnych blogerov i rôznych celebrít, ako napríklad Brad Pitt, Halle Berry, Usher and Justin Bieber.

 

Thom Browne

Slnečné a dioptrické okuliare značky Thom Browne sú kultové, štýlové a sofistikované. Dizajnéri týchto originálnych okuliarov sa inšpirujú hlavne minulosťou, ale i budúcnosťou. V módnych kolekciách nájdete napríklad okuliare inšpirované hippie érou, v ktorej sú využívané klasické štvorcové rámy alebo bočné štíty.  

TB 807 BLK/GLD OPTICAL

Aj keď Thom Browne nemal formálne vzdelanie v oblasti módy, jeho unikátne modely sa stali dôležitou súčasťou globálnych fashion trendov. Jeho originalitu oceňujú hoollywoodske hviezdy ako Chris Brown, Pharrell Williams and Joseph Gordon-Levitt. Táto značka je na trhu už od roku 2003.

 

Cazal

Spoločnosť CAZAL Design nenasleduje dav, ale snaží sa nájsť nové spôsoby a cestičky. Cari Zalloni, hlavný dizajnér tejto značky, preslávil CAZAL už 80. Rokoch. Vďaka jeho originálnym kúskom definoval typický hip-hop outfit v tomto období. CAZAL je úspešná značka s bohatou históriou, ktorú milujú nadšenci okuliarov po celom svete. Pri výrobe unikátnych kúskov sa používajú prvotriedne materiály, ako je čistý titán alebo zlato.

CAZAL 8037 001

Výsledkom sú originálne ženské a mužské okuliare, ktoré sú často výstredné a veľmi nezvyčajné. Luxusné okuliare CAZAL sú štýlové a veľmi nápadité vďaka ozdobným rámom a nezvyčajným detailom. Tieto slnečné okuliare sú určené pre ľudí, ktorí chcú pri každej príležitosti vyzerať unikátne a extravagantne. Hviezdne celebrity, ktoré nosia okuliare značky CAZAL –  Will Smith, Nelly, Kanye West, Gwen Stefani, etc.

 

Cartier

Značka Cartier má naozaj bohatú históriu na trhu módnych kúskov. Táto populárna francúzska značka ponúka už od svojho založenia v roku 1847 luxusné a kvalitné módne doplnky, medzi nimi aj okuliare.

Slnečné okuliare Cartier sa vyznačujú svojimi klasickými rámami a výnimočným dizajnom. Dizajnéri tejto značky sa snažia vytvárať módne doplnky, ktoré sú luxusné, kvalitné a zároveň šokujúce. Táto značka je synonymom francúzskeho luxusu a jej módne kúsky odzrkadľujú dokonalosť a neuveriteľnú precíznosť. Značku Cartier oceňujú hviezdy, napríklad Michael Douglas, Pharrell Williams, Fergie, Drake, etc.

CARTIER CT0033O 001

Ak si chcete pozrieť všetky modely jednotlivých značiek, navštívte náš e-shop. Okrem týchto luxusných značiek tam nájdete aj fashion líniu so značkami ako Dior, Gucci, Fendi, MaxMara, Moschino a iné.