CHROME
HEARTS

CHROME HEARTS

Statusová značka, špecializujúca sa na ručne vyrábané strieborné doplnky.

FROM ZERO TO HERO

Ako to býva so všetkým kvalitným, aj Chrome Hearts začínali len so svojimi výrobkami a chuťou zmeniť svet. Ich veľká cesta nahor začala účinkovaním v béčkovom zombie filme, kde sa jeden z hercov poznal s gitaristom zo Sex Pistols. Pootvorené dvere do šoubiznisu sa Chrome Hearts podarilo naplno rozraziť a vďaka novým kontaktom sa z nich stala statusová „must-have“ značka pre všetkých, ktorí chcú niečo viac, než len tričko z výpredaja.

NEBOJÁCNOSŤ NA PRVOM MIESTE

Značka sa stala známou vďaka invenčnému štýlu a nebojácnosti. Na ich tričkách a doplnkoch sa často objavuje výraz "Fuck you", vďaka čomu je mimoriadne obľúbená u rockerov a troublemakerov.

__

OBCHOD, KTORÝ MUSÍTE SAMI NÁJSŤ

Ich obchody nie sú nablýskané veľké budovy, ktoré vidíte z ďaleka. Sú to tajomné miesta, ku ktorým nevedú žiadne tabule, žiadna reklama. Skrátka musíte vedieť, kde ich nájdete a ísť tam cielene. A ľudia si ich vyhľadávajú vo veľkom. Odmenou sú im dokonalé kúsky oblečenia, okuliarov a iných doplnkov, vďaka ktorým dokonale vystúpia z radu.

SVET ŠOUBIZNISU

Značka má neustále blízko k šoubiznisu. V roku 2011 ohlásila spoluprácu s Rolling Stones, s modelkou roka 2016 Bellou Hadid vytvorila špeciálnu kolekciu.

__