5 najdrahších luxusných kúskov v DUOS2 min čítania

Myslíte si, že slnečné okuliare sú len módnym doplnkom, ktorý je až príliš nákladný? Nie je to úplne tak. Drahé okuliare nie sú len štýlovým prvkom vášho outfitu. Slnečné okuliare nás tiež ochraňujú pred niekoľkými nebezpečnými faktormi, ako sú napríklad UV žiarenie alebo prach. Zároveň znižujú namáhanie očí a tiež minimalizujú problémy so suchými očami. Navyše, drahé okuliare sú zárukou kvality, keďže boli pri výrobe použité tie najkvalitnejšie materiály a pokročilé techniky.

V rámci luxusnej línie na našom e-shope ponúkame pre tých najvyberavejších jedinečné kúsky, ktorých cena sa pohybuje medzi 200 – 3 000 €. Naše najdrahšie okuliare však nájdete len v predajniach DUOS.

 

Maybach okuliare zo zlata a s diamantmi za 49 000 €

Tieto exkluzívne okuliare sa vyrábajú zo vzácnych a drahých materiálov v Nemecku. Okuliare MAYBACH predstavujú vrchol luxusu, ktorý oceňujú zákazníci po celom svete už niekoľko desiatok rokov. Toto je najdrahší kúsok, ktorý nájdete v našej luxusnej očnej optike.

 

Jedinečné okuliare od značky Maybach

Prvé dve miesta v našom rebríčku zaslúžene patria nemeckej značke Maybach. Pri výrobe týchto jedinečných okuliarov pre tých najnáročnejších bolo použitých 44 diamantov, 18-karátové zlato, vzácne drevo a sklá značky Carl Zeiss. Cena týchto okuliarov je 29 000 €.

 

 

Slnečné okuliare od Chrome Hearts

Dobrá správa. Diamanty už nemusíte nosiť iba na rukách. Vyberte si radšej okuliare zdobené diamantmi. V rámoch okuliarov od Chrome Hearts ich totiž nájdete až 42. Okrem iného boli pri výrobe použité 18-karátové zlato, striebro, damašková oceľ, titán, drevo a špeciálne sklá od Carl Zeiss. Cena je 9 500 €.

 

 

Okuliare od Chrome Hearts za 6 100 €

Aj tieto okuliare z vás urobia unikátnu hviezdu. Vďaka 40 diamantom, 18-karátovému zlatu, striebru, zyl acetátu a špeciálnym sklám od Carl Zeiss vyniknete v každej situácií.

 

Slnečné okuliare od Chrome Hearts za 5 900 €

Náš rebríček uzatvárajú slnečné okuliare značky Chrome Hearts. Tieto extravagantné luxusné okuliare sú mimoriadne jedinečné vďaka 36 diamantom, 18-karátovému zlatu, striebru, titánu a špeciálnym sklám od Carl Zeiss.

 

 

Hľadáte vhodné slnečné okuliare, no ani jeden z týchto modelov vám nepadol do oka? Pozrite si teda našu luxusnú alebo fashion líniu na DUOS.sk