Doplnili sme ponuku o ďalšiu luxusnú značku okuliarov! Odteraz ju nájdete v našich predajniach aj na eshope1 min čítania

S radosťou Vám oznamujeme, že sme doplnili našu aktuálnu ponuku luxusných modelov o ďalšiu jedinečnú značku a stali sme jej exkluzívnym distribútorom pre Slovensko a Českú republiku. Uhádnete, ktorá to je?

Ak ste tipovali, že ide o značku PHILIPP PLEIN, je to tak! Táto svetovo obľúbená značka je odteraz dostupná aj v našich predajniach a na eshope. Každý jeden model je absolútnym unikátom, patriacim medzi top značky vo svete. Očaria Vás hlavne nenapodobiteľným, ikonickým dizajnom špecifickým pre značku Philipp Plein. V ponuke nájdete široký výber slnečných, dioptrických, ale i zaujímavých lyžiarskych okuliarov.

Prečo Philipp Plein?

Ak už ste hrdým majiteľom okuliarov tejto značky, iste viete, že pri výrobe týchto modelov je kladený dôraz v prvom rade na ich kvalitu a precíznosť. Dôležitú rolu hrá aj ich samotný dizajn, vďaka čomu sú modely Philipp Plein také populárne. Ich ikonickým znakom je lebka z dielne Swarovski, ktorá je ich hlavnou ozdobou. Značku Philipp Plein si už obľúbili celebrity ako Lindsay Lohan, Mischa Barton, či fotograf Terry Richardson.

Herečka Lindsay Lohan a návrhár Philipp Plein

Predaj sme síce spustili len pred pár dňami, ale záujem o túto značku je obrovský a modely sa rýchlo vypredávajú. Preto ak sa o exkluzivite týchto modelov chcete presvedčiť na vlastné oči, radi Vás privítame v niektorej z našich predajní. Náš odborný tím je Vám k dispozícii pri výbere toho správneho modelu pre Vás!