DUOS sa stal víťazom súťaže MastersGate Awards 20191 min čítania

Do 4. ročníka súťaže MastersGate sa tento rok zapojilo viac ako 150 e-shopov zo Slovenska a Čiech. DUOS sa prebojoval až do finálovej 16-tky a tento týždeň si zasúťažil v priestoroch bratislavského HubHubu o naozaj hodnotné ceny, napríklad ročný e-commerce akceleračný program.

MastersGate Digital Summit si tento rok prichystal pre všetkých nadšencov e-commerce veľmi pestrý program. 3-dňový digitálny summit bol vyskladaný z niekoľkých zaujímavých častí ako e-commerce konferencie, odborných workshopov a tiež súťaže e-shopov MastersGate Awards.

Na slávnostnom vyhlásení víťazov MastersGate Awards sme sa dozvedeli radostnú správu – DUOS sa stal víťazom v kategórií “Bricks to Clicks”. Vzácnu umeleckú sošku prevzal Erik Ruman – spoluzakladateľ a manager e-shopu DUOS.

Martin Krupa (zakladateľ spoločnosti ui42, predseda odbornej poroty) odovzdal cenu DUOS

V rámci tejto kategórie súťažili medzi sebou obchody, ktorých gro biznisu tvorí offline predaj a zároveň cítia príležitosť v online obchode..

Toto ocenenie nás veľmi potešilo a zároveň naštartovalo. Vďaka výhre v MastersGate sa nám podarilo získať ročný akceleračný program, ktorého úlohou je pomôcť online obchodu DUOS.sk v rôznych oblastiach.

Pevne veríme, že vďaka tejto cene sa nám podarí ešte viac priblížiť našim zákazníkom a budeme poskytovať ešte lepšie služby ako doteraz.

Zdroj: MastersGate – www.mastersgate.com