Unikátne slnečné okuliare od Gucci pre ženy2 min čítania

Nerada sa strácate v dave? Rada sa odlišujete rôznymi extravagantnými módnymi doplnkami alebo oblečením? V tom prípade oceníte tento zoznam. Prinášame vám výber najunikátnejších slnečných okuliarov od značky Gucci pre ženy, ktoré sa radi v spoločnosti odlíšia.

Shine bright like a diamond

Výrazný hrubý a hranatý čierny rám robí tieto okuliare naozaj unikátne. Vďaka kombinácii ligotavého zdobenia a zlatých postraníc zažiarite na každom podujatí. Zároveň vám výrazné nápisy na rámoch zaručia, že nikto neprehliadne, že tieto štýlovky sú od Gucci.

Mačacie oči naopak

Páči sa vám tvar slnečných okuliarov cat-eye? Zdá sa vám, že ich má už vo svojej zbierke skoro každý? Vyskúšajte okuliare od Gucci, ktorých tvar pripomína otočené mačacie oči. Takýto tvar len tak na niekom neuvidíte.

Nielen anjeli majú krídla

Módni dizajnéri od Gucci sa dokážu dokonale vyhrať nielen s rámom okuliarov, ale tiež s postranicami. Tieto okuliare vskutku vyzerajú akoby mali krídla. Ak však nechcete vzbudzovať takýto dojem, skúste si tieto štýlovky v iných farbách.

Nádych futurizmu

Hľadáte okuliare, ktoré by vášmu každodennému outfitu dodali trošku futurizmu? Už vás nebavia obyčajné slnečné okuliare? Tieto štýlovky z vás určite urobia hviezdu každého eventu.

Máj – lásky čas

Ako lepšie privítať máj, ako nosením jeho najdôležitejšieho symbolu – srdiečka, na vašich očiach? Nejedna celebrita už objavila čaro srdiečkových štýloviek, tak prečo by ste to neskúsili aj vy?

Okuliare so vzorom hadej kože

Módne dámske slnečné okuliare Gucci so vzorom hadej kože sú vhodné na každodenné nosenie i na unikátne príležitosti. Ak milujeme tento vzor, už nie je nad čím viac rozmýšlať.

Žiarivejšia ako slnko

Hranaté oversized okuliare od Gucci sú jednoducho klasika, ktorú už dobre poznáme. Skúste však experimentovať a zvoľte si iné farby, napríklad žltú, ktorá je túto sezónu veľmi IN.

Gucci GG 0083S 005