DUOS otvára novú predajňu v Prahe2 min čítania

DUOS je luxusná očná optika, ktorá pôsobí na Slovensku a v Čechách už od roku 1999. Úspech značky DUOS tkvie v širokej ponuke kvalitných značkových slnečných a dioptrických okuliarov a vo výnimočnom zákazníckom servise. Vďaka tomu sú predajne v Bratislave i Prahe často navštevované rôznymi českými a slovenskými celebritami.

Po takmer 20-ročnom úspešnom fungovaní sa majitelia rozhodli pre ďalší významný krok. Začiatkom mája otvoria novú predajňu v pražskom nákupnom centre Chodov. Predajňa v historickom centre Prahy bude zrušená.

Nová predajňa DUOS v Prahe

Prečo bude DUOS v nákupnom centre Chodov?

Nákupné trendy sa na Slovensku a v Čechách za posledné roky veľmi zmenili. Nákupné ulice už nie sú pre zákazníkov zaujímavé tak ako kedysi. Spotrebitelia preferujú práve obchodné centrá, kde nájdu všetko potrebné pod jednou strechou. V krátkom čase si dokážu nakúpiť, najesť sa alebo ísť do kina. Zároveň nikdy nemajú problém s parkovaním. DUOS chce svojim zákazníkom taktiež zjednodušiť nakupovanie, a preto sa rozhodol pre predajňu v rámci obchodného centra Chodov.

Otvorenie novej predajne DUOS

Nová predajňa bude otvorená začiatkom mája 2019. Na výber budete mať z viac ako 30 svetových značiek. Zároveň si môžete v našej predajni nechať vyšetriť zrak. V predajni DUOS sa nachádza niekoľko moderných prístrojov, ktoré sa používajú pri vyšetrení zraku. Optometrista si zvolí prístroj podľa aktuálnej fázy vyšetrenia a potrieb (refrakcia, vnútroočný tlak, atď).

V rámci úplne novej predajne si budete môcť vybrať z:

1.) Luxusnej línie

V rámci tejto skupiny sa nachádzajú značky ako Maybach, DITA, Thom Browne, Chopard, Cazal, Cartier a Chrome Hearts. Zároveň nájdete v predajni aj najdrahšie kúsky z diamantovej kolekcie.

2.)  Fashion línie

V rámci fashion línie nájdete v pražskej predajni Jimmy Choo, Moschino, Hugo Boss, Dior, Fendi, Gucci, Prada, Ray-Ban, Oakley, Miu Miu, Roberto Cavalli, Tom Ford, Mont Blanc a mnoho iných.

Ak náhodou nebudete mať v najbližšom čase cestu okolo pražského Chodova a radi by ste si pozreli naše slnečné alebo dioptrické okuliare, navštívte DUOS online obchod.