Perfektný valentínsky darček? Máme pre Vás tieto 3 tipy!2 min čítania

Valentín je už za dverami a vy stále netušíte, čo by vašej polovičke spravilo v tento magický deň radosť? Buďte originálni a stavte na darček od nás! Určite neoľutujete…

Slnečné okuliare sú zárukou úspechu

Ako sa zdá, zima je už takmer preč a prichádza obdobie teplých a slnečných dní. K povinnej výbave skoro každého človeka už neodmysliteľne patria aj kvalitné slnečné okuliare. Preto sme toho názoru, že sú absolútnou zárukou úspechu a darček v takejto forme poteší azda každého. U nás nájdete výber toho najštýlovejšieho, čo momentálne svet optiky ponúka. Od zvučných značiek ako DITA, Maybach, Cazal, Chrome Hearts, či Thom Browne, po desiatky fashion značiek, ako sú Fendi, Dior, Jimmy Choo, Givenchy, a iné… V kompletnom balení s puzdrom a handričkou bude takýto darček pôsobiť viac než luxusne!

Kompletné vyšetrenie zraku u nás

Originálnym a neobyčajným darčekom je kompletné vyšetrenie zraku! Mnoho ľudí ho podceňuje alebo neustále odkladá a objedná sa až vtedy, keď zbadá zhoršenie. Vtedy je už väčšinou neskoro. Na vyšetrenie zraku by ste si mali nájsť čas aspoň raz ročne. A nemusíte čakať hodiny! U nás sa objednáte na vami zvolený dátum a čas priamo na našej stránke: https://duos.sk/vysetrenie-zraku/ . Zvolíte si miesto vyšetrenia, teda niektorú z našich predajní, kde vás už bude očakávať náš tím špecialistov s viac ako 15 ročnými skúsenosťami v odbore. Ak si u nás vyberiete aj dioptrický rám, vyšetrenie máte grátis. Našu širokú ponuku štýlových rámov si zamilujete!

Darujte darčekovú poukážku

Ak vás neoslovila ani jedna z predchádzajúcich možností, alebo stále váhate, posledný tip vás určite presvedčí! V našej ponuke nájdete aj darčekové poukážky v rôznych hodnotách:
https://duos.sk/doplnky/ . V takomto prípade si vaša drahá polovička svoj darček vyberie prakticky sama. A vy budete mať istotu, že je s darčekom spokojná!