Jedinečné slnečné okuliare pre ženy, ktoré si určite zamilujete3 min čítania

Apríl je už v plnom prúde a slnečných dní stále pribúda. Takto si určite veľa z nás predstavuje ideálnu jar. Pomaly sa blíži čas, keď konečne vytiahneme naše slnečné okuliare z poličky a budeme ich pravidelne nosiť. Chcete vaše staré okuliare nahradiť novými? Vybrali sme pre vás 5 štýlových značkových okuliarov, s ktorými určite zahviezdite počas slnečných dní.

Jedinečné oversized okuliare od DIOR

Veľa  celebrít používa oversized okuliare na to, aby sa zamaskovali pred otravnými novinármi. Normálni smrteľníci ich zas nosia, aby vyzerali jedinečne a IN. Tento typ okuliarov bol veľmi obľúbený už v 60. rokoch minulého storočia a preslávili ho rôzne hollywoodske hviezdy. Tieto originálne oversized od DIOR dokonca získate so skvelou zľavou. 

Jedinečné oversized okuliare od DIOR 

Štýlové okuliare od značky Cazal

Značka Cazal funguje na trhu už skoro 40 rokov. Aj keď sa vám môže zdať, že svetoznáma značka CAZAL určuje aktuálne trendy, pre výrobcov je prvotriedna kvalita stále prioritou. Pred pár desaťročiami ich obľubovali napríklad lídri hip-hop skupiny Run DMC, Stevie Wonder alebo Michael Jackson. Slnečné okuliare Cazal sú určené pre ľudí, ktorí chcú pri každej príležitosti vyzerať unikátne a extravagantne. Možno práve pre vás 🙂

 

Štýlové Cazalky

 

Unikátne cat-eye okuliare od ANNA KARIN KARLSSON

Cat-eye okuliare boli populárne hlavne počas 50. a 60. rokov. V minulosti ich obľubovali svetové celebrity ako Audrey Hepburn, Marilyn Monroe alebo Elizabeth Taylor. Názov cat-eye je úzko spätý so samotným vzhľadom, ktorý veľmi pripomína mačacie oči. Tento typ okuliarov je naozaj veľmi štýlový. Ak však chcete byť skutočne jedinečný, pozrite si unikátne kúsky z dielne značky Anna Karin Karlsson.

Unikátne cat-eye okuliare od ANNA KARIN KARLSSON

 

Originálne lenonky od DIOR

V minulosti preslávili “lenonky” osobnosti ako napríklad líder skupiny Beatles – John Lennon alebo rocková hviezda Ozzy Osbourne. V súčasnosti sú obľúbeným doplnkom, ktorý dokáže spestriť každý outfit. Lenonky sa nosia v rôznych farebných vyhotoveniach, rámy nájdeme užšie i širšie. Toto sú najobľúbenejšie okrúhle okuliare od DIOR

Okrúhle okuliare od DIOR

 

Krásne unisex pilotky od RAY-BAN

Slnečné okuliare “pilotky” boli pôvodne vynájdené pre pilotov. V súčasnosti sú veľmi obľúbené u mužov i žien po celom svete v rôznych vyhotoveniach a farbách, väčšina z nich však stále preferuje kovový rám. Veľkým plusom týchto okuliarov je to, že sú vhodné takmer pre všetky typy čŕt tváre (okrúhlu, oválnu, srdiečkovú, hranatú). Toto sú obľúbené pilotky od Ray-Ban. 

Top pilotky od Ray-Ban

Ak si chcete pozrieť všetky modely jednotlivých značiek, navštívte náš e-shop. V našom online obchode nájdete okrem slnečných okuliarov aj štýlové dioptrické okuliare.  

Zdroje:

https://deskgram.net/p/1889193045682639152_8058718681

https://www.rb.ua/ray-ban-aviator-large-metal-rb3025-001-51.htm