CAZAL

CAZAL

Životné dielo dizajnérskeho génia, ktorý ovplyvnil celú generáciu.

CARI ZALLONI 1937-2012

Keď sa má vášeň pre dokonalý produkt prejaviť v dizajne, nie je tu nik taký ako Cari Zalloni, ktorého okuliare sa stali v 80. rokoch doslova kultom. Tento vizionár vytvoril trendy, ktoré ďaleko presiahli dobu. Jeho kreatívny duch pokračuje vo svojom odkaze napriek tomu, že Cari Zalloni tento svet v roku 2012 náhle opustil. Vďaka jeho dlhoročnej inšpirácii a odovzdávaniu vedomostí pokračuje dizajnérsky tím Cazalu v jeho šľapajách a jeho dizajn sa stáva nesmrteľným.

LEGENDA 80. ROKOV

CAZAL definoval typický vzhľad hip-hopu 80. rokov tak ako žiadna iná značka. Niektoré z vtedajších dizajnov, nazývaných aj "Cazzy", sú dodnes trendsettermi. Trendy prichádzajú a odchádzajú, ale štýl sa z módy nikdy nevytratí. Vytvoriť vlastný štýl, to chce naozaj výnimočný dizajnérsky talent. Cari Zalloni mal oko na trendy, ktoré pretrvajú. Dokázal pretaviť znaky doby do doplnkov oblečenia - žiadne opakovanie starších módnych období, ale novodobé prvky, ktoré pretrvajú.

__

ZOBRAZIŤ KOLEKCIU

NAJVÄČŠÍ ZLOČIN JE VYZERAŤ PRIEMERNE

CAZAL EYEWEAR je životné dielo a dizajnový odkaz človeka, ktorý prakticky definoval dizajn okuliarov 80. rokov. Cari Zalloni – hlavný dizajnér, z ktorého mena vzišiel aj názov značky. CAZAL svojim dizajnom nekopíruje mainstreamový štýl, vždy si nájde vlastnú cestu, vďaka čomu ho vždy spoznáte. Je často zarážajúci a vždy nezvyčajný.

DOKONALÉ SPRACOVANIE

Výrobky nezaujmú len dokonalým štýlom, ale aj perfektným spracovaním. Materiály titán a zlato v rámci päťdesiatich komponentov v každom kuse prechádzajú cestou viac než sedemdesiatich procesov, ktoré sú neustále monitorované našimi expertmi. Každý dizajnér preukazuje svoje neodbytné zameranie na detaily, aké mal aj Cari Zalloni a aké má jeho medzinárodný tím dizajnérov dodnes.

__

ZOBRAZIŤ KOLEKCIU