MAYBACH

MAYBACH EYEWEAR

Prestížna luxusná značka okuliarov, ktoré sú žiarivými umeleckými dielami.

LEGENDÁRNY IMAGE ZNAČKY

Novodobá luxusná kolekcia okuliarov, vyrábaná ručne zo vzácnych a luxusných materiálov, odrážajúca legendárny image značky, symbol postavenia a úspechu.

JEDINÝ SVOJHO DRUHU

Prestížna luxusná značka MAYBACH, ktorá sa špecializuje na špičkové luxusné doplnky, berie svoje poslanie so všetkou vážnosťou a vytvorila limitovanú kolekciu, ktorá je doslova šperkom pre oči. Tieto jedinečné, ručne vyrábané majstrovské diela sú zdokonalené najluxusnejšími vzácnymi materiálmi, ktoré môže milovníkom slnečných okuliarov poskytnúť. Okuliare MAYBACH sú tiež investíciou do nadčasovej kvality.

__

ZOBRAZIŤ KOLEKCIU

EXKLUZÍVNE MATERIÁLY

Vyberajú sa výhradne materiály z najlepších zdrojov, starostlivo spracované. Zruční remeselníci tvoria svoje umelecké diela z najkvalitnejších koží, vzácnych drevín, z prírodného rohu ázijských vodných byvolov a dokonca aj z čistého zlata a oslňujúcich diamantov. Do detailu vyšperkované zručnosti dopĺňajú ich vášeň pre dokonalosť pri vytváraní neodolateľných umeleckých kúskov.

NEMECKÁ RUČNÁ VÝROBA

Šikovné ruky a skúsené oči remeselníkov MAYBACH Eyewear vytvárajú unikátne majstrovské dielo v každom ráme a s jemnosťou dopĺňajú tradičné a moderné výrobné techniky. Okrem ducha unikátnych materiálov je to samozrejme aj množstvo remeselnej zručnosti a vášne pre dokonalosť, ktoré spolu vytvárajú jedinečný šarm každého jedného kúsku.

__

ZOBRAZIŤ KOLEKCIU