Email icon info@duos.sk
  • Kontaktujte nás mailom 24/7.
  • Odpovieme vám určite do 24 hodín.
Vyhľadávam
Prosím zadajte hľadanú frázu
Značky
(
)
Produkty
(
)

Acuvue
1 DAY OASYS BC 8,5

41€
Dioptria
Cylinder
Zakryv.
PD
Hrúbka
Pravé oko
Ľavé oko
Dioptrické sklá nebudú pripočítané k Vašej objednávke, slúžia len ako informácia pre nášho doktora. Ohľadom detailov Vás budeme kontaktovať.

Detaily dioptrií

Množstvo
Dioptria
Zakrivenie
Priemer
Sklad Sklad Bratislava 0ks
Sklad Sklad Praha 0ks
GLS Doručenie kuriérom GLS do ZDARMA
Doprava zdarma Doprava zdarma
14 dní na vrátenie tovaru 14 dní na vrátenie tovaru

Varianty

Jednodenné kontaktné šošovky Acuvue Oasys 1-Day od spoločnosti Johnson & Johnson sú silikon-hydrogélové šošovky s technológiou HydraLuxe, vďaka ktorej budú vaše oči svieže počas celého dňa nosenia. Šošovky sú skvelou voľbou pre citlivých nositeľov alebo alergikov.


Vďaka technológii HydraLuxe obsahujú kontaktné šošovky molekuly, ktoré sú veľmi podobné fyziologickým slzám. Zvlhčujúca látka je obsiahnutá v materiáli šošovky, nie iba na jej povrchu. To je tiež dôvod, prečo šošovky zabraňujú príznakom suchého oka a iným nepríjemným pocitom. Molekuly podobné slzám podporujú slzný film oka, a tak zaisťujú zdravé a príjemné nosenie.


Jednoduché kontaktné šošovky sú považované za najzdravšiu možnosť nosenia. Vďaka každodennej výmene šošoviek výrazne klesá riziko vzniku nepríjemných infekcií a navyše odpadá starostlivosť o šošovky a nákup roztokov či puzdier.

Kontaktné šošovky sú navyše vybavené UV filtrom, ktorý blokuje až 90% UVA a takmer 99% UVB žiarenia. Pokrývajú však iba časť oka, a tak odporúčame nosiť aj slnečné okuliare s adekvátnu ochranou.

Hlavné vlastnosti
Doba využitia:
1 - dňové / 1 - day

Priemer očnice

Šírka nosníka

Dĺžka stranice
1
1
1
1
1
1
1
1
2-14 dní 25.06.2024
Na objednávku, doručenie do 14 pracovných dní Skladom, odosielame ihneď